Toptan Ahşap Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Toptan ahşap oyuncak çeşitleri genellikle organik ürünlerden oyuncaklar tercih edenlere yönelik üretilirler. Bu yazımızda toptan ahşap çocuk oyuncakları ve çeşitleri üzerine yazıp sizlere fiyatları konusunda yüzeysel bilgiler vereceğiz.

Oyuncaklar, çocukların büyümesine eşlik eden vazgeçilmez arkadaşlardır. Kimi zaman çocuklukla sınırlı kalmayıp yetişkinliğe de uzanır bu arkadaşlık. Bazen hiç kimseyle kuramadığımız ilişkiyi başkalarına basit gibi görünen ama bize çok şey ifade eden bir oyuncakla kurabiliriz. Onunla kendi kendimize oyunlar üretir, paylaşımlar yaparız.

Ahşap Oyuncak Çeşitleri

Ahşap oyuncak çeşitleri, Nur Toptan olarak firmamızda çok geniştir. Ürün yelpazemiz ve sizlere sunduğumuz kaliteli ürünlerle ihtiyacınıza cevap verebileceğimize inanıyoruz. Sizleri İstanbul’daki adresimize mutlaka bekliyoruz. Ahşap oyuncakların dünyasını keşfetmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Ahşap oyuncaklar da bu konuda en çok tercih edilen oyuncak çeşitleridir. Eskiden beri –plastik ve seri üretim yokken- insanlar ahşap oyuncaklarla oynar veya da kendileri ahşaptan oyuncaklar tasarlarlardı. Ahşap oyuncaklar, günümüzde hala ilgi gören oyuncak çeşitleri arasındadır. Hem sağlıklı olması, hem kırılacak bir yapıda olmaması hem de kolay işlenir olması nedeniyle hem çocuklar hem büyüklerce sıkça tercih edilir. Ahşap, plastiğin aksine sağlığa zararlı değildir. Doğaldır, kanserojen madde içermez. Bundan dolayı da yıllardır yeri hiç eskimemektedir.

Ahşap Oyuncak ve Çocuklar

Ahşap oyuncak çeşitleri, çocuklar için eskiden günümüze kadar gelen değerli bir mirastır. Eskilerde plastik teknolojisinin bu kadar gelişmemesi ve metal söktörünün günümüzdeki gibi olmamasından dolayı bu kadar oyuncak üretimi olmuyordu. O sebeple de geçmiş zamanlarda çocuklar ahşap oyuncaklar ve taş bebeklerle zamanlarını geçiriyorlardı.

Günümüzde ahşap oyuncak seçiminin nedenleri arasında en önemlisi, çocuğunun sağlığına önem veren velilerin çocuklarına doğal ürünler vermeye çalışmasıdır. Doğal ürünler gıda ve oyuncak gibi birçok alanda söz konusu olur. Toptan ahşap oyuncaklar da bu konuda önemli bir rol oynar ve birçok çocuğun mutlu olmasına sebeptir. Daha önce de toptan çocuk oyuncakları üzerine bir yazı yazmıştık. O yazımızı okumanızı da tavsiye ederiz.

Ahşap Oyuncak Fiyatları

Ahşap oyuncak fiyatları, ürünün kalitesi ve türüne göre değişir. Ayrıca bu oyuncaklar kimi çeşitlerinde paketli ve parçalı oluşur. Ürün fiyatını etkileyen bir başka parametre de oyuncakların üzerindeki ayrıntılardır. Detaylı ürünlerde fiyatlar diğerlerine göre biraz daha yüksek olur genellikle. Ama hiç şüpheniz olmasın ki Nur Toptan olarak uygun fiyat ve kalite anlamında sizlere her daim yardımcı olmaya hazırız.

Nur Toptan, birbirinden farklı ahşap oyuncakları toptan fiyata alıcıya sunuyor. Hem uygun fiyatlı hem de oynaması sağlıklı oyuncakları hem çocuğunuz hem kendiniz için tercih edebilirsiniz. Kırılma derdi olmadan rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz oyuncaklar çocuğunuza yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Ahşap oyuncaklarımız toptan satıldığı için çocuğunuza kendi oyunlarını üretebileceği birbirinden farklı oyuncaklar sunuyor.

Bildiğiniz gibi çocuklar, özellikle diş çıkartırken, oyuncakları ağızlarına götürmeye çok meyillidirler. Bu durum plastik oyuncaklarda kanserojen bir risk barındırır. Ancak ahşap oyuncaklar tamamen doğal ana maddeli olduğu için böyle bir risk barındırmaz. Sağlık için hiçbir tehlikesi yoktur. Ahşap oyuncağa dokunmak bile stresi azaltmada birebirdir. Ahşap oyuncağın dokusunu hissetmek, elinde tutmak değer verdiğimiz ahşap oyuncağın kaynağına, yani ağaca, doğaya değer vermemize sebep olur. Her şeyin bir kaynağının, dönüşümünün olduğunu çocuğa aktarmak için bir araçtır. Ahşap oyuncakları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, farklı renklere boyayabilirsiniz. Çocuklarınız da tüm yaratıcılıklarını bu oyuncaklara kolaylıkla aktarabilirler. Ayrıca ahşap oyuncak geri dönüşümlüdür. Özellikle ahşap oyuncak yapımı için ağaç kesmeye gerek yoktur. Budanmış ağaçlardan da ahşap oyuncak yapılır.

Toptan ahşap oyuncaklar ve çeşitleri en uygun fiyatla alıcının hizmetinde. Her çeşitten, ebattan ahşap oyuncakları satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir